השירותים שלנו

הקמה וניהול ערוצי מסחר

הקמה וניהול ערוצי מסחר


הקמת וניהול ערוצי מסחר

אנו מספקים שורה של שירותים המיועדים כולם לסייע לכם להקים את פעילות המסחר האלקטרוני בצורה הנכונה והיעילה ביותר, ובאופן שיבטיח המנעות מטעויות ותקלות קריטיות, ויצירת התשתית להקמת עסק רווחי, מצליח, צומח ויציב.

סל השירותים המוצע על ידנו נבנה לאורך שנים של ניסיון בתחום הייעוץ והליווי העסקי לעסקים הפעילים בעולם המסחר האלקטרוני, ומיועד לספק לכם את חבילת הערך האולטימטיבית להשגת מטרות ויעדי הפעילות העסקית.

ייעוץ מסחר אלקטרוני

אנו מלווים עסקים בכניסה וניהול שוטף במסחר האלקטרוני . אנו מתמחים בערוצי מסחר כגון איביי , אמזון , חנויות חיצוניות, ניהול קמפיינים, שיווק באינטרנט , גוגל SHOPPING . אנו בעלי ראיה עסקית בנוסף לראיה האלקטרונית ויודעים להכווין את העסק בהכנות הנדרשות בכניסה לעולם זה לחץ על התמונה להמשך קריאה


ייעוץ במסחר אלקטרוני

ייעוץ במסחר אלקטרוני

פיתוח תוכנה ייעודי למסחר אלקטרוני

פיתוח תוכנה ייעודי למסחר אלקטרוני


פיתוח תוכנה ייעודי למסחר אלקטרוני

פיתוח תוכנה הוא ענף שלם הכולל אין ספור פלטפורמות פיתוח, שפות פיתוח, מודלים של פיתוח ואסטרטגיות פיתוח. על מנת לפתח תוכנה ישנה חשיבות רבה למידת ההתמחות של מפתח התוכנה בתחום המסחרי עבורו מיועדת התוכנה. לאורך שנים של פעילות בתחום המסחר האלקטרוני, פיתחנו התמחות מיוחדת ושלל יכולות מתקדמות סביב פיתוח תוכנה בעולם המסחר האלקטרוני.

במסגרת זו, אנו מספקים שירותי פיתוח תוכנה ייעודיים עבור מערכות מסחר אלקטרוני, על בסיס התאמה ותפירה אישית של מערכת המסחר לצרכי העסק ולסביבת המסחר. התאמה אישית זו הינה מרכיב קריטי בפיתוח תוכנה בעולם המסחר האלקטרוני, וזאת לאור המגוון הרחב של מודלים עסקיים המיושמים בעולם זה.